top of page

IT Outsorcing

Již 11 let společnost IT-Služby s.r.o. plní náročné požadavky mnoha klientů. Jsme odpovědný, zkušený, stále se vzdělávající tým nadšených lidí. S námi o vašem IT nebudete vědět! Vše bude funkční, dostupné a připravené dle vašich specifických požadavků. 

Zajistíme pro vaši společnost pomoc při havarijním stavu 24/7/365, integraci nového HW a SW do sítě, rozšíření síťových prvků, konfiguraci, migraci a správu serverů, konzultace, jak za své peníze dostat to nejlepší IT, odborné poradenství vašich interních zaměstnanců, audit IT a další. Umíme efektivně monitorovat běh systémů, zálohovat, kontrolovat a obnovovat data, vymyslet zcela mobilní řešení, nebo poradit s cloudem. Naši specialisté se nejen doplňují, ale jsou i vzájemně zastupitelní.

Co vše správa sítě zahrnuje? 

Systémová podpora - dohled nad síťovým operačním systémem, servery a klientskými stanicemi, správa síťových prvků, síťových periferií a komunikačních systémů.
 

Softwarová podpora - nastavení a optimalizace síťového operačního systému, instalace softwaru a jeho update, konfigurace aplikací, zálohování, zabezpečení dat a pravidelná aktualizace antivirové ochrany
Vzdálená správa - okamžité řešení problémů bez nutnosti výjezdu technika, nezávislé na čase dojezdu.

Vzdálená správa - okamžité řešení problémů bez nutnosti výjezdu technika, nezávislé na čase dojezdu.

 

Uživatelská podpora - preventivní péče zajišťovaná pravidelnými návštěvami technika v intervalu dohodnutém ve smlouvě.


Poradenská služba - konzultace problémů a návrhy řešení.


Helpdesk a Hotline - webový, e-mailový a telefonický zákaznický servis.
Vedení dokumentace o fyzické a softwarové konfiguraci ICT.

 

bottom of page